Przygodę z fotografią rozpoczęłam w 2001 roku – wtedy to dzierżąc w rękach świeżo nabyty acz wiekowy aparat PENTAX K 1000 (wyposażony w obiektyw 50 mm f/2) wyruszyłam na pierwszy “plener fotograficzny”:) Przez lat 5 uczestniczyłam w Warsztatach Fotograficznych w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. Pod okiem prowadzącego zajęcia Włodka Płanety zdobywałam umiejętności z zakresu tradycyjnej fotografii czarno-białej oraz fotografii studyjnej. W latach 2004-2008 działałam twórczo w grupie Czas B.

Fotografia to dla mnie przede wszystkim forma odpoczynku oraz świetna szkoła patrzenia i dostrzegania umykających zazwyczaj detali.

Ulubione tematy: przestrzeń miejska, fotografia uliczna.

Czarno-biały Kraków
Kraków w fotografii czarno-białej
Nowa Huta
Nowa Huta
Architektura
Fotografia obiektów zaprojektowanych przez Biuro Architektoniczne B2 Studio z Krakowa
Zamojszczyzna
Fotografie- Chomęciska Małe i okolice